displaymarketi.com’a üye olup kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.Displaymarketi.com aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Güvenlik

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletisim olmakta ve kredi kartIyla ilgili hiçbir bilgi displaymarketi.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. “internet’te güvenli aliveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir.” displaymarketi.com kredi kartı numaranız kayıt edilmemektedir ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

displaymarketi.com web sitemiz sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. COMODO SSL tarafından sağlanan 256 Bit SSLSertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafindan ele geçirilemez. Mağazamızda tüm bankalarin VISA, MASTERCARD kredi kartlari geçerlidir) Displaymarketi.com bilgilerini kaydetmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Kişisel Bilgi Güvenliği

displaymarketi.com verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktir.Kisisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas oldugunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Siteye Verilen Kişisel Bilgiler

Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara ve işletmelere verilmemektedir.

Ürün Bilgileri

Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir.Displaymarketi.com bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.